Inspektimi i automjetit
Duke ngarkuar inspektimin e automjetit…Specifikimet
- Marka
- Mercedes-Benz
- Modeli
- CLE-Class C236
- Prodhim
- 2024/09
- Kilometrazhi
- 6,732 km
- Karburanti
- Benzinë
- Transmisioni
- Automatik
- Rajoni
- Gyeonggi
Udhëzuesi i çmimeve
BetaRreth çmimit tipik
~1% mbi çmimin tipik
Ky automjet $49,067
Ulët$42,418
Tipik$48,724
Lartë$52,331
Bazuar në 36 automjete të ngjashme
Ju lutemi përdorni këtë material vetëm si udhëzim.
Përshkrimi
Türshtë Mercedes-Benz CLE-Class C236 Benzinë 2024 është një makinë e përdorur e eksportuar nga Koreja e Jugut, me foto, specifikime të plota dhe çmim në monedhën lokale. Në kilometrazh shënon 6,732 km.
Më shumë Mercedes-Benz për eksport nga Koreja
E disponueshmeMercedes-Benz E-Class W213 AWD Hibrid 2023
$33,330afërsisht
40,501 km · Hibrid
E disponueshmeMercedes-Benz EQS V297 AWD Elektrik 2023
$64,529afërsisht
12,347 km · Elektrik
E disponueshmeMercedes-Benz S-Class W223 Naftë 2021
$61,781afërsisht
99,774 km · Naftë
E disponueshmeMercedes-Benz GLC-Class X253 AWD Benzinë 2019
$16,081afërsisht
138,000 km · Benzinë
