Kufizim importi për gazin (LPG)
Makinat me gaz (LPG) hasin kufizime regjistrimi dhe importi në shumë vende. Verifikoni mundësinë e importit për tregun tuaj para blerjes.
Inspektimi i automjetit
Duke ngarkuar inspektimin e automjetit…Specifikimet
- Marka
- Renault Korea
- Modeli
- QM6
- Prodhim
- 2021/10
- Kilometrazhi
- 71,322 km
- Karburanti
- Gaz (LPG)
- Transmisioni
- Automatik
- Rajoni
- 전남광주
Udhëzuesi i çmimeve
BetaRreth çmimit tipik
~5% mbi çmimin tipik
Bazuar në 98 automjete të ngjashme
Ju lutemi përdorni këtë material vetëm si udhëzim.
Përshkrimi
Türshtë Renault Korea QM6 2.0 2WD Gaz (LPG) 2021 është një makinë e përdorur e eksportuar nga Koreja e Jugut, me foto, specifikime të plota dhe çmim në monedhën lokale. Në kilometrazh shënon 71,322 km.
Më shumë Renault Korea për eksport nga Koreja
E disponueshmeRenault Korea QM3 Naftë 2015
141,742 km · Naftë
E disponueshmeRenault Korea SM3 Neo Benzinë 2015
153,225 km · Benzinë
E disponueshmeRenault Korea XM3 1.3 Benzinë 2022
81,619 km · Benzinë
E disponueshmeRenault Korea QM6 2.0 2WD Benzinë 2019
100,365 km · Benzinë
